Recep Uzelli

BAŞKAN'IN MESAJI

UZELLİ Şirketler Grubu’nun merkezindeki TELESES ile yola çıktığım ilk yıllarda bile, hedeflediğim iletişim çözümleri, telekomünikasyon teknolojilerinden çok daha fazlasını ifade etmiştir. Bana göre, teknolojilerin sunduğu imkanlar, insan ilişkilerinin sıcaklığını içine alamadığı sürece, endüstriyel bir cihaz kullanımından öteye gidemezdi.

Ailemizle, iş yaptığımız bireylerle, çalışanlarımızla, kısacası temas halinde olduğumuz tüm farklı dokularla kurduğumuz bağları, ürün ve hizmetlerimizin içine alabildiğimiz sürece gerçek ve yaşayan çözümlere ulaşabilirdik.

Geçen yıllar içinde, bize inandığımız değerleri, insanların faydasına sunma imkanı verecek çeşitli sektörlerde yer almaya gayret ettik. Kurduğumuz markaların tümünde ana misyonumuz, “insanların hayatlarında güzel dokunuşlarla yer almak” oldu.

  • TELESES ve LAXON ile onmilyonlarca birey, aile ve şirketi sürekli iletişim halinde tuttuk.
  • BİLGİAL Çağrı Merkezleri ile bilgi hizmetlerinin 7/24 herkese ulaşmasını sağladık.
  • SANTRA ile huzur, güven ve mutluluk temelli iş ve yaşam alanları inşa ettik.
  • UZELLİ ENERJİ ile insana, doğaya ve çevreye zarar vermeyen enerji kaynaklarını üretimle buluşturduk.
  • TAZZEM ile %100 organik ürünleri, dalından sofralarınıza tüm tazeliğiyle taşımayı hedefliyoruz.

Bugüne kadar bizimle olan, bizi yalnız bırakmayan tüm müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, çözüm ortaklarımız ve iş arkadaşlarımız; İyi ki varsınız, iyi ki bu yolu birlikte yürüyoruz. Daha birlikte yapacak çok işimiz, yürüyecek çok yolumuz var.

Recep Uzelli