Hakkımızda

HAKKIMIZDA

80’li yıllarda, işyerleri için telefon çözümleri üreten küçük bir atölyede başlayan yolculuğumuz, bugün “telekomünikasyon, enerji, gayrimenkul geliştirme ve organik tarım” başta olmak üzere, çeşitli sektörlerde büyümeye devam etmektedir.

Geçen süre içerisinde, değişen dünya ve teknolojilere süratle adapte olurken, en değerli iki varlığımız “İş heyecanımız ve insanları mutlu etme tutkumuzu” her zaman zirvede tuttuk.

Ürün ve hizmetlerimizi, yüksek dünya standartlarında sunarken, müşterilerimizden çalışanlarımıza tüm insan ilişkilerimizde, ailelerinin güvenilir, özverili ve saygılı bireylerinden birisi olmayı tercih ettik.

Günümüz insanı için zamanı yakalayabilmenin, dünyayla sürekli iletişimde kalmaktan geçtiğine olan inancımızla, en yeni, en güvenilir teknolojilerle sahip telekomünikasyon ürün ve hizmetlerimizi Teleses, Laxon ve BilgiAl şirketlerimizle, operasyonlarımızın merkezine aldık. Bu sayede, telekomünikasyon sektöründe 3.000’den fazla bayi, 1.500’ün üzerinde çalışanımızla, 15.000.000’dan fazla mutlu müşteriye ulaştık.

Onmilyonlarca birey ve şirkete geniş yelpazede iletişim çözümleri sağlarken, sarf etmek zorunda kaldığımız elektrik enerjisini, doğaya,  çevreye zarar vermeden, yenilenebilir kaynaklarla üretmeyi sorumluluğumuz bilerek, Uzelli Enerji’yi hayata geçirdik. Bugün güneş enerjisi santrallerimizde, her saat 7.500 kw’a kadar elektrik enerjisini dünya ekonomisine kazandırmaya devam ediyoruz.

Yaşama, insana ve çevreye sürekli, kalıcı katma değer üretebilmek için, daha da farklı sektörlerde de yer almamız gerektiğini gördük.

Şehir merkezlerindeki eski ve kalabalık yapılaşma sonucu, yeni ve modern yapıların, ağırıkla dış akslara konumlandırılabildiği günümüzde, Santra İnşaat ile metropollerin değerli merkezlerinde, yüksek donanımlı, yeni iş ve yaşam alanları üretmeye başladık.

Vizyon ve çözümlerimizi, Santra Frankfurt GmbH ile Avrupa’ya taşıdık. İşimize olan tutkumuzla gayrimenkul sektöründe bugüne kadar 1.500.000 m2’den fazla nitelikli yapılar geliştirdik.

Son yatırımımız Tazzem Gıda ile doğadan sofranıza, taptaze organik ürünlerle evlerinize misafir oluyoruz. Ankara-Polatlı’daki 260.000 m2 arazimiz üzerine kurulu Tazzem Çiftliği’nin doğal tarım ve hayvancılık ürünleri ve İzmir Karaburun’daki 710 dönüm arazide yetişen zeytin/zeytinyağları ile sağlığı sofralarınıza taşıyoruz.

Geçmişten geleceğe, Türkiye’den dünyaya, mutluluğunuz için 34 yıldır “Sizinleyiz…”

Teleses Mağazacılık A.Ş.
BilgiAl
Santra İnşaat
Uzelli Enerji
Santra Gmbh
Laxon A.Ş.
Tazzem