Telekomünikasyon Sektörü'nde 34 Yıl

"İnsanın kendini açık ve net bir şekilde ifade edebilmesi, doğru iletişim enstrümanlarını, doğru zamanda ve doğru yerde kullanmasıyla olur."

Teleses Mağazacılık A.Ş.

1987 yılında kurulan Teleses, telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteriyor. Tüm mağazalarında akıllı telefonlar, tabletler ve aksesuarlarının yanında, Turkcell ürün ve hizmetlerini son kullanıcıların beğenisine sunan Teleses, 34 yıllık perakende deneyimi ile müşterilerinin her türlü mobil ihtiyaçlarına yanıt veriyor.

Dünya’daki ve Türkiye’deki faaliyet konusu trendleri yakından takip eden Teleses, müşterilerinin güncel teknolojilere en uygun şekilde erişebilmesi için sürekli kendini yeniliyor.

www.teleses.com.tr

Teleses Mağaza
Teleses Ekip 2
Laxon A.Ş.

Teleses, kendi markası olan Laxon ile 2004 yılından beri yenilikçi ve tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik ürünler tasarlıyor. Laxon, gelişen teknolojiyi takip ederek genişlettiği ürün yelpazesini Teleses mağazalarıyla birlikte Türkiye’nin en önemli perakende zincirlerinden internet mecralarına kadar birçok noktada tüketicilerle buluşturuyor.

Laxon, Türk menşeli ilk DECT telsiz telefon markası olarak doğdu ve GfK verilerine göre, birçok kez DECT telefon pazarında lider oldu. Zaman içinde tüketici elektroniği ve aksesuarları pazarındaki yerini sağlamlaştırdı.

www.laxon.com.tr

Laxon 2LaxonLaxon 3
BilgiAl

BilgiAl; Turkcell, Halkbank, Superonline gibi kurumsal şirketlere “çağrı merkezi hizmeti” vermek üzere 2014 yılında Kırıkkale’de kuruldu. Şu an itibarıyla 900 kişinin çalıştığı BilgiAl, yeni müşterileri yapısına kattıkça, daha çok insan için daha fazla iş fırsatı sunmayı hedefliyor. 6000 metrekarelik kapalı alan ve 2000 kişilik istihdam geliştirme olanağı olan BilgiAl, çağrı merkezi sektöründe büyümeye devam ediyor.

www.bilgial.com.tr

Bilgi AlBilgial Cagri Merkezi ASBilgiAL Çağrı Merkezi A.Ş. - 2BilgiAL Çağrı Merkezi A.Ş. - 3